DIETETYK KLINICZNY

W poradni „Dobre miejsce” oferujemy konsultacje dietetyczne dla dzieci i dorosłych chcących zdrowo się odżywiać lub cierpiących na choroby wymagające leczenia dietetycznego.

W ramach poradni udzielamy konsultacji dla osób indywidualnych, par oraz rodzin z dziećmi. Problem nadwagi i otyłości niejednokrotnie dotyczy bowiem całej rodziny, nie tylko dziecka, dlatego w zmianie jego nawyków żywieniowych powinien uczestniczyć przynajmniej jeden z rodziców.

W ramach porad udzielanych w Poradni Pacjenci pozyskują niezbędną wiedzę żywieniową wraz z kontrolą wskaźników antropometrycznych oraz omówieniem wprowadzonych zmian i osiągniętych efektów całej rodziny.

Dietetyk kliniczny naszej Poradni, na podstawie szczegółowego wywiadu medycznego, analizy trybu życia, nawyków żywieniowych i analizy składu ciała (TANITA) opracowuje dla Pacjenta indywidualne zalecenia dietetyczne i profesjonalny plan żywieniowy. Dzięki regularnym wizytom kontrolnym otrzymują również niezbędne wsparcie we wdrożeniu planu dietetycznego oraz uzyskaniu założonych efektów.

Współpracując z Centrum Terapii Dziecięcej „Tęcza”,  2 razy do roku odbywają się bezpłatne konsultacje. Zapraszamy na ich stronę  www.tęczaknurów.pl